Naše mise aneb kunoichi stopují

15. února 2009 v 20:01 | Satuka a Navara |  Naše mise aneb Co se nám stalo
Do této rubriky budem psát povídky, které se nám skutečně staly a bylo by škoda se snimi nepodělit.


Všechno to začalo tím, že jsme se s Navy-chan domluvily, že půjdeme do blízkého útulku zase venčit psy.Konečně byla neděle a my jsme šly. Daly jsme jim průkazky, vzaly si pejsky a šli na naší oblíbenou cestu. ještě než jsme se vydali na cestu ,tak se já Navara namázla na silnici protože tam byl led. A Satuka si myslela že jsem pila Sake. Satuka: Já jsem měla krásného huňatého Sama a Navara měla černo-šedou fenku Tami. Šly jsme přez pole na silnici po které jsme se domluvily, že půjdeme co nejdál. Obvykle jsme totiž zatočili na lesní cestu. Ale dneska jsme to vzali tošku jinačí cestou. Ze silnice pod našima nohama se stávala širší lesní cesta. Pořád jsme běhali, hráli si. Najednou se Sam zastavil a koukal se dopředu.
Koukla jsem se také a viděla malé stádo srnek jak běží přez cestu do kopce. To už je viděly i Navy s Tami. Tami krátce zaštěkala a oba psy chtěli běžet za srnkami. A my jsme se rozhodli, že je budem stopovat. Naši věrní psy-stopaři začmuchali a my jsme běželi směrem, kudy běželi srnky. ehm My jsme to vzali tou nejkratší cestou a museli jsme běžet nahoru do kopce a nahoře chvilku odpočívat, protože Sam a Tami byli trochu zadýchaní z toho, jak nás museli táhnout nahoru.
Pak jsme šli dál a našli jsme srnčí stopy. Sam a Tami dali čumáky k zemi a vedli nás dál po cestě, po které běželii srnky. Dostali jsme se na cestičku a šli jsme dál. Prodírali jsme se křovím a přeskakovali spadlé a vyvrácené stromky a to nejen tím.Na chvilku jsme slyšely dunění kopýtek a tak jsme běželi dál. Museli jsme seběhnout z trochu strmějšího kopce.Přez "cestu"po které jsme šli byly spadlý dva stromy tak, že jeden byl kousek nad zemí a druhý nadním a trohu zaním, takže jsme museli skočit do výšky a do šířky.Já se Samem jsme to zvládli v pořádku ale Navy a Tami měly menší potíže. (Čti "Navy se mále zabila, když přelízala překážku.") protože Tami to všechno brala hopem a Navy-chan nestíhala I tak jsme se obě asi 50 krát zabili. Pak jsme zatím celý běželi dál. Psy však byli třošku nerozhodní, protože chvilku chtěli dolu a pak zas čmuchali nahoru. Šli jsme trochu dolů a zahlídli jsme srnčí echm mno...zadek. Šli jsme dál., ale potom Navara zahlédla nějaký stan vypadalo to na bezdomovce nebo hůř, že je tam úchyl tak jsme se radši otočili, bohužel jsme neměli ani dalekohled a taky , už jsme neměli moc času, protože můžem venčit jen dvě hodiny. Tak jsme šli po jiné srnčí stezce zase zpátky. Byla to stezka po které jsme šli jednou, když jsme měli jiné psy, a měli jsme pořád pocit, že nás někdo sleduje. Vraceli jsme se zpět na hlavní cestu. Pak jsme si všimli také čerstvích stop srnek, takže nám došlo, že muselo být víc stád a jedno,to které jsme sledovali, běželo dolů a druhé které také cítili naši psy běželo nahoru. Pomalu jsme se vraceli zpádky do útulku a byli jsme rádi, že se nám naše mise, která začala naprostou náhodou, hezky vydařila. Srnky jsme viděli, stopování se podařilo a jen minimálně jsme se natáhli na ledu. Navara se mi smála, když jsem se natáhla ale já jí připoměla to, jak jsme vyšli z útulku jak hned po pár krocích bruslila a padala na zem, jako kdyby pila sake. Nakonec jsme odevzdali Samíka a Taminku a šli jsme dom. A už se těšíme na další venčení, z kterého se nepochybně stane další úžasná mise.
Navara: Každopádně příště si beru kunai a satuka dalekohled
Fakt tahle mise byla sugoi!!!!!

Tak doufám, že se vám naše první napsaná mise líbila. Vaše Satuka a Navara N.


Tami našla domov v Německu aspon mám na ní krásnou vzpomínku, byla to moje první fenka kterou jsem měla(jinou fotku nemám)


Samík je už taky v Německu škoda že je neuvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xcv xcv | 15. února 2009 v 20:02 | Reagovat

AHOJKY, PROSÍMTĚ NWM JAK TO NAPSAT ABY TO NEVYZNĚLO JAKO REKLAMA..JE TO PROSBA O HLAS..PROSÍMTĚ HLÁSNI MI ZDE PRO LENUSHKU

http://love-hate-health.blog.cz/0902/2-s-o-n-b-4-kolo-hlasovani#komentare

VĚŘÍM ŽE MĚ CHÁÚETE JE TO FINÁLE!! PROSÍM!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama