Duben 2009

Kunoichi a Tajemná stezka

20. dubna 2009 v 19:29 | Navara N. de Satuka |  Naše mise aneb Co se nám stalo
Ohayo mina
Jelikož Ronda mi minule odvezli přímo před očima takže je už má rodinku. Ale oblíbili jsme si dva pejsky ty už znáte já fenečku Berušku,ale její jméno na které slyší je Yuki (zajímavé) a Satuka Melvina našeho pejska který umí být bezvadně potichu toho bych slyšela i na kilometry daleko, ale to je detail gomenasai Satuka-chan )
perex

Začíná nový příběh (Chun.zk.) aneb dršky padaj jedna za druhou XD

14. dubna 2009 v 21:14 | Navara N. |  NARUTO DÍLY
Takže tady je Naruto hned po ránu


Snídanička

Úsměv do nového dne

aaa Sasuke
Chudák Sakura

Kakashi kde seš
Zabloudil XD

A takhle to dopadá

Naruto a plamen lásky XD

Co zase


EhmmMonokl :D


Takže to jsem nekdy já

To mi připomíná Satuku

Zazuge XD
Hehe no cement

to je pohled

Sakura čarodejnice to se jen tak nevidí


Muhaha

TASUKETE!!!!
HELE!!

oooo Kankurou
Ssuke a leflektory září

Sakura září láskouTemari

Ženský

Počkej

a Gaaruška jako poslední
Konečně jsem se vrhla na ty díly už budou jen přibejvat Navara N.

Smajlíci (naruto, gaara, všeci)

10. dubna 2009 v 20:28 | Nawara N. |  O Mě a O Blogu :)
Naruto Uzumaki:
Gaara:
Všichni:

Hodně ulítlý den

3. dubna 2009 v 20:22 | Navík N. |  Naše mise aneb Co se nám stalo
Juuu Ohayou mina
Dnes je to sice kratší povídka ale nebojte bude navazovat doufám tedy
Bohužel ale bývá to tak v útulku nám řekli že Bláža pujde domu. nevím co bude s Rondem na jednu stranu to je dobře, ale nám se bude stýskat. ALe nám ty vzpomínky zůstanou.

Ale teď k našemu příběhu.
Konečně jsem zase měla po dlouhé době fenku juu Berušku a Satuka-chan Melvina.
Takové vedro co dneska bylo heh to jsme umírali (ale přežili) . Chudí¨ák Melvin toho musela pěkně pálit prdelka, protože se pořád zastavoval na.... mno vždy't víte.
Heh mi si jdeme cestou jako minule teče tam vždycky vodiška mno samozřejmě Beruška se tam hrnula hned málem se vykoupala celá. Ale Melvin asi nemá rád vodu tak se mu tam taky nechtělo. Tak lezeme potom do toho nádherného KOPCE že nahoře jsme museli dát odpočinek mi byli mrtví to nemluvím o psech Taky tam koukáme po tom místě kde byli ti kluci všude tolik pokácených větví a nastražených tak aby to vypadalo že to spadalo no hrůůza. A to jsme uslyšeli jako když se neco nebo někdo blíží ale to začala Beruška hrabat piškoty takže jsme prd slyšeli a do toho Melvin dělat kraviny. Pak to zmizelo a já kurně nevzala ten kunai.
Sejdeme dolů a tak nebylo vidět že tam je bahínku. Satuka nám do toho vlítla jak jinak chudák její bota samo že zase bílá.
Zase jsme se stejně vraceli a šli až tam kde byli minule ty srnky
vracíme se na místa činu přece
trošku jsme se proběhli s hafíkama a slyšíme někde datla. pučím si od Satuky dalekohled abych ho líp viděla. HoHo Stuka mi řekla máš ho obráceně tak ho obrátím pak máš to dát od sebe mno tak já jak baka to tam šteluju a este vidím kuso (hovno) tak jsem se tam kochala bez dalekohledu stejně to nebylo vidět přes ty větve no.
Procházíme se v lese a hlídáme hodiny aby jsme to stíhali. nakonec už běžíme zpět taky aby pejsci něco dělali a najednou Satuka říká do prd. a já co se děje a ona tam byla žabičku juuu.. Satuka na ní málem šlápla Beruška jí lovila a vždy když ta žába vyskočila Beruška se lekla. Pak jdeme dál a tam v kaluži další takže opáčko a zase znova. beruška si tam hrála se žábou a Satuka chudák lítala za Melvinem který chtel do křoví (to zní trošku blbě ale nebojte nic se nedelo) jen tam tak Satuka vlála. A tahala ho zpátky na cestu. Došli jsme na pole a proběhli se došli celý štastný k utulku a po odevzdání pejsků jsme se napili. A zrovna tam de dědula a prej na nás abysme se neopili. A já "no ty máš co říkat dědo"
Dali jsme si sváču a chodili pak si¨pinkáme v parku s pinponqovým míčkem a jako raketu mám klacky. vyřízený deme domu zakopáváme a já po městě kecám japonsky Satuka se mi zabýjí před nosem. Zakopáváme nejdřív já a potom Satuka už jsme před barákem BANZAI pak se rozloučíme a já doma mnami ramen