Kunoichi a Tajemná stezka

20. dubna 2009 v 19:29 | Navara N. de Satuka |  Naše mise aneb Co se nám stalo
Ohayo mina
Jelikož Ronda mi minule odvezli přímo před očima takže je už má rodinku. Ale oblíbili jsme si dva pejsky ty už znáte já fenečku Berušku,ale její jméno na které slyší je Yuki (zajímavé) a Satuka Melvina našeho pejska který umí být bezvadně potichu toho bych slyšela i na kilometry daleko, ale to je detail gomenasai Satuka-chan )
perex


Běžímě přes louku k té cestě, jdeme do kopečka a nahoře vidíme takový kopec, že jaksi vypadal jako ten palouk ako minule s těmi kluky.
Ale nebyl, za to jsme se ocitli na takovém divném místě. Všechno bylo vykácené všude klacky a vyvrácenej strom, ale nebylo tam ze zdola vidět.!!

Zaostřím do dálky a vidím stan (ehm to byl ten co už jsme viděli zajímavé že) akorát že ted to bylo celé tábořiště, ale byla tam jedna osoba celá v černém.
Schovali jsme se se Satukou a pejsky za ten kmen a půjčila si dalekohled.
Tak tam pozoruju a ani sem si nevšimla, že ta osoba na mě celou dobu čumí hlavně to byl chlap!! Pak mi to došlo a my utíkali pryč až jsem se z toho natáhla (to už je běžné).
Doběhneme k vodní elektrárně kde je cesta.
Satuka musela jít z toho všeho na velkou XD XD
Nemohli jsme si pomoct a tak jdeme na takový vyvýšený polouček, který je nad tím tábořištěm, mám dalokohled vidím deku s koněm, batohy po stromech, zelený stan ten co tym byl minule a etě jeden růžový stan.
Musela jsem dát Yuki Satuce, abych mohla jít blíž, obě máme bobky v gatích, ale zatím se držíme .
Pak i psy byli docela nervozní Yuki si hrabala díru aby si mohla ochladit zadnici

Radši běžíme pryč a zpátky jdeme po cestě a já se ohlédla. Ten stan byl na tom kopci a ten chlápek nás celou dobu sledoval!!!! (kua mi si toho všimli až potom všem)

Zbývá nám hodina a my se jdeme projít do našeho záhadného lesíka. Nějací 3 chlapy tam něco kutili a říkali '' Hele tady je ta cesta tady by to šlo '' (zní to blbě co) Jenže to tam ještě lámali stromky BAKA
Jaksi jsme jim nerozuměli, už jdeme dolů, a vyjdeme si ten malý kopec co jsme šli s Tami. A tam bylo auto taky předtím bylo slyšet bílá dodávka v mobilu máme číslo

Tak pádíme směrem k útulku. Slyšíme motor asi motorka jak říkala Satuka a taky tam byla aq vedle chlap celý v černém a takovej mladší chlápek. Šla jsem dřív Satuka dělala že Melvin je trhač, aby si na nás dali pozor Tak jdu a ten chlap prej '' áá Dobrý den'' jsem se otočila a oni se pořád ohlíželi.
Myslíme si, že to byli oni, protože pak nasedli do auta a jeli tou cestou kudy jsme přišli a tam je i ta vodárna myslím že to de i sjet dolů!!!!!

Viděl mě předtím a já ho taky.
Ale proč tam už asi 1 měsíc stanují možná víc a kdo je ten chlápek a co chystají tamti v lese!!!!
Je to vše fakt divné. Ale ta motorka tam minule jezdila po lese.

NĚCO SE CHYSTÁ A MY ZJISTÍME CO (JEN SI VEZMU PŘÍŠTĚ CELOU VÝZBROU SAMO ŽE I ČELENKU )
MUSÍME SI TO ZOPÁKNOUT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama